Home Bota
Kopje të frikshme, këta njerëz të rëndësishëm në botë kanë gjetur sozinë e tyre (FOTO LAJM)
Të gjithë ne kemi sozinë tonë diku në botë, por ndoshta nuk do e njohim kurrë.

Këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shoh nga afër "kopjet" dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Nga Kim Jong-un, te Shakira, në fotogalerinë e mësipërme do të njiheni me disa nga sozitë e njerëzve të rëndësishëm në botë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Studenti 19-vjeçar humb jetën nga Covid-19
Në pritje të ëmbël, Princesha fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)
Zbardhet dëshmia e vajzës 20-vjeçare që u abuzua nga dy burra: Më futën me forcë në makinë
Angela Merkel zbulon prapaskenat si u parandalua lufta mes Greqisë dhe Turqisë
Dua Lipa kundër Trump: Edhe parukieri i tij e urren (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media