Home Bota
Pamje për të rritur: Prifti kryen veprime të turpshme me të miturin në mes të ditës (VIDEO)
Në mediat greke po qarkullojnë disa pamje tronditëse ku duket qartë një prift teksa kryen veprime të turpshme me një të ri.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz dhe më pas kthehet për të pranuar veprimin e turpshëm.

Por, këto pamje janë kapur nga kamerat e sigurisë nga një biznes aty pranë duke mos u shpëtuar kështu "syve" të të tjerëve.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Greqia e "gjunjëzuar" përballë pandemisë, 2300 raste me COVID-19 brenda ditës
Turqia përballë, tronditet ushtria greke
Princi Philip ndërron spital për shkak të problemeve me zemrën
Shpërthimi i vullkanit, qielli mbulohet nga retë e zeza në Indonezi
Mutacioni brazilian ngre "alarmin": Infekton dhe njerëzit që e kanë kaluar COVID-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media