Home Bota
Pasi u dëbua nga Facebook e Twitter, Donald Trump ka filluar punën për të krijuar aplikacionin e tij
Ish-presidenti i ShBA-ve, Donald Trump që nga koha që u dëbua nga Tëitter dhe Facebook, ka filluar punën për të krijuar një aplikacionin e tij.

Këtë e ka konfirmuar Këshilltari i Lartë i Trump, Jason Miller për "Sky Neës Australia".

"Unë mendoj se ka një shans shumë të mirë që Presidenti Trump mund të krijojë platformën e tij të mediave sociale – në këtë rast, pavarësisht se cila është platforma, ajo do të jetë më e madhja sapo ai të bashkohet me të," tha Miller.

"Populli dëshiron të dëgjojë atë që ai ka për të thënë. Të gjithë duan të dinë se çfarë po bën."

"Ka pasur tashmë një numër takimesh rreth anëtarësimit në platformat ekzistuese të mediave sociale dhe potencialisht ngritjes së platformave të reja të mediave sociale", u shprehë ai./
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Greqia e "gjunjëzuar" përballë pandemisë, 2300 raste me COVID-19 brenda ditës
Turqia përballë, tronditet ushtria greke
Princi Philip ndërron spital për shkak të problemeve me zemrën
Shpërthimi i vullkanit, qielli mbulohet nga retë e zeza në Indonezi
Mutacioni brazilian ngre "alarmin": Infekton dhe njerëzit që e kanë kaluar COVID-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media