Home Kryetitull
Shpërthen ish-banori i Big Brother: “Për lek edhe armiku bëhet mik” (FOTO LAJM)
Një nga ciftet më të pëlqyera të publikut këtë edicion ishte cifti Musa-Dona të cilët dolën nga shtëpia vetëm një javë para finales së ‘Big Brother’.

Por duket se pasi ka dalë ai është zhgënjyer nga ajo që ka parë.

Banorët këtë javë kanë vendosur të jenë në paqe dhe të mos krijojnë konflikte. Mirëpo mesa duket kjo gjë ka revoltuar Musën, i cili ka reaguar plot ironi në instastory.

“Për lek dhe armiku bëhet mik. Tani mund të putheni dhe të ndani çmimet”, shkruan Musa, duke ju referuar kështu marrëdhënieve të Danielit e Fotinisë me çiftet e tjera.
/albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Rama paralajmëron qeveri me Bashën në shtator
Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!
Rama në ekstazë, kjo foto flet më shumë se 1 000 fjalë
“Bashkëpunojmë me PS-në me një kusht”, çfarë paralajmëron Meta me këtë deklaratë?
Rama në mitingun përmbyllës të PS: Jazëk u qoftë prindërve demokratë nëse…(VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media