Home Kryetitull
Samanta ka ikur dhe ne nuk e dinim?
Samanta Karavello është një nga këngëtaret më të vlerësuara në tregun shqiptar dhe numëron shumë hite të suksesshme.

I fundit hit i saji është njëkohësisht edhe kënga e fundit të cilën ajo ka hedhur në treg, një bashkëpunim më reperin 2Ton dhe kënga titullohet “Bashkë”.

Ndërkohë vetëm një muaj më parë ajo ishte e ftuar në “The Voice” ku edhe bëri një performancë. Pas kësaj nuk doli më askund vecse në rrjetet sociale ku u përpoq të nxirrte vetem veten, pa lënë të duken shumë detaje se ku po qëndron apo me cfarë po merret.

Por ishte pikërisht moderator Arjan Ҫani ai qe e nxorri zbuluar kur padashur në puntatën e fundit tha se Samanta ndërkohë ishte në Amerikë.

Mos vallë edhe Samanta ka plane të pushtojë tregun ndërkombëtar?
/albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Rama paralajmëron qeveri me Bashën në shtator
Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!
Rama në ekstazë, kjo foto flet më shumë se 1 000 fjalë
“Bashkëpunojmë me PS-në me një kusht”, çfarë paralajmëron Meta me këtë deklaratë?
Rama në mitingun përmbyllës të PS: Jazëk u qoftë prindërve demokratë nëse…(VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media