Home Kryetitull
Me femër në makinë dhe pa siguracion? Berisha zbulon "sekretin" e Ahmetajt
Arben Ahmetaj mbeti i plagosur mbrëmë në aksidentin e ndodhur në Kumanovë duke u futur për në Serbi. Albeu.com mësoi nga spitali se ai kishte dëmtime në femur dhe mushkri.

Ndërkohë, gjatë ditës së sotme ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, përmes të cilit ai pretendon se makina luksoze Range Rover e Ahmetajt ishte pa siguracion.

Postimi i Berishës

E verteta mbi aksidentin e ish ministrit Ahmetaj!
"Mirmbrema Dr Berisha, lidhur me aksidentin e ishministrit Ahmetaj ju informoj se policia e Tiranes po mashtron publikun shkaku ivertet i aksidentit ishte parakalimi i gabuar nga ana e makines se Arben Ahmetaj dhe jo lageshitira si ç'po shkruajne mediat ne Tirane bazuar ne njoftime te policise se dyti nga kontrollet del se makina e Arben Ahmetaj ishte e pasiguruar, nuk ka siguracjon te thjeshte per brenda Shqiperise (tpl) dhe nuk ka as siguracjon (karton jeshil) i cili perdoret per jashte Shqiperise.!"
Shenim: Une botova per transparence dhe ne respekt te qytetarit dixhital mesazhin e tij, natyrisht si mjek uroj sherim te shpejte dhe te plote te te gjithe te plagosurve ne kete aksident te rrugor! sb"
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I zgjidhën problemet e tyre, kanë merak Merkelin e Shulzin
Masat e sigurisë blindojnë sfidën Skënderbeu-Partizani
De Biasi "i pafat", në debutim përballet me Realin e Madridit
PAMJE TË RËNDA/ Nuk iu bind urdhrit, polici vret me 7 plumba qytetarin në qendrën tregtare (VIDEO)
As që bëhet fjalë! Bota nuk do të shkatërrohet sot

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media