Home Kryetitull
Berisha flet hapur: Pas humbjes së zgjedhjeve, më kërkonin të rikthehesha në krye të PD-së
Ish kryeministri e lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me heshtjen e tij përgjatë zgjedhjeve e humbjes së demokratëve më 25 qershor.

Mijëra qytetarë i kërkuan atij rikthimin në krye të PD-së dhe këtë të mërkurë në emisionin Fakt, Sali Berisha ka dhënë përgjigjen e tij përfundimtare.

“Berisha ka bërë një deklaratë dhe do gabojnë gjithnjë ata qe s’i marrin deklaratat ashtu siç i them unë. Kam përsëritur disa herë, se largimi im është parikthim. Në situatën e krijuar pas zgjedhjeve, kishte me mijëra mesazhe që më kërkonin rikthim. Por kjo s’mund të bëhej kurrë”, tha Berisha.

Por pavarësisht sed Berisha nuk do të rikthehet në krye të PD-së, ai është shprehur se nuk do të lërë kurrë politikën, derisa të vijë dita që do ta lënë atë, trupi dhe mendja. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena
E komentuan gjatë për shpenzimet e çmendura, blogerja ka një përgjigje për të gjithë
Mbyllen per t'u restauruar 5 xhami në Shqipëri, mes tyre edhe ajo në qendër të Tiranës
Aksident apo vrasje? Ekspertët flasin për aksidentin me dy të vdekur në Maminas
Debati mbi teatrin, Genc Fuga rrëfen si janë përçarë aktorët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media