Home Kryetitull
Dëshira e Ronaldos për Krishtlindje: Dua një fëmijë tjetër për të barazuar Topat e Artë
Entuziazmi dhe lumturia ka qenë ditë e madhe për portugezin dhe familjen e tij pas fitimit të Topit të Artë për herë të pestë në karrierë si futbollist.

Ai ka dhënë një përgjigje të veçantë kur është pyetur se çfarë do për Krishtlindje njeriu që ka gjithçka

“Dua një fëmijë tjetër për të barazuar Topat e Artë”, u përgjigj Ronaldo duke qeshur. “Jo se po bëj shaka për momentin ne po shijojmë këta të katërt që kemi por ama unë e kam thënë që dua shtatë Topa të Artë dhe 7 fëmijë”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO)
Shkatërrohet grupi i drogës të "klasit A" në Angli, kush është bosi shqiptar që i drejtonte
Kë do vrisnin? Kapen 4 mina me telekomandë në Elbasan
Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media