Home Kryetitull
32 skuadrat që u kualifikuan në fazën tjetër të Europa League
Teksa u mbyllën ndeshjet e fundit në të gjitha grupet e Europa Leagues, tashmë janë konfiguruar edhe renditjet përfundimtare të ekipeve.

24 skuadrave të kualifikuara si vendet e para dhe të dyta, do t’i shtohen edhe 8 ekipet që vijnë nga Liga e Kampioneve, ekipe të cilat e kanë mbyllur në vendin e tretë në renditje.

32 skuadrat e kualifikuara për më tej janë: AEK, Atalanta, Lyon, Lokomotiv Moskë, Copenhagen, Villarreal, Astana, Dynamo Kiev, Partizan Beograd, Braga, Ludogorets, Milan, Plzen, Steaua, Arsenal, Crvena Zvezda, Lazio, Nice, Marselle, Salzburg, Bilbao, Ostersunds, Zenit, Sociedad, CSKA Moskë, Celtic, Atletico Madrid, Sporting Lisbone, Spartak Moskë, Napoli, RB Leipzig, Borusia Dortmund
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO)
Shkatërrohet grupi i drogës të "klasit A" në Angli, kush është bosi shqiptar që i drejtonte
Kë do vrisnin? Kapen 4 mina me telekomandë në Elbasan
Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media