Home Kryetitull
Shokohet Reali, Villareal me aksionin e parë gjen avantazhin dhe mbyll takimin (VIDEO)
Real Madrid sa vjen dhe konfirmon momentin e keq në të cilin ndohet momentalishit.

Me një mesfushë domintante dhe me një mborjtje që nuk shqetësohet shpesh u duk sikur Realit do të vuante deri në momentin që do të gjendej goli i parë. Me plot raste të humbura Reali mori dënimin në minutën e 88 ku u ndëshkua nga një parabol e Fornals.

Reali pavarësisht përpjekjeve nuk gjeti dot as barazimin. Momenti aktual po tregon probleme të vazhdueshme pas po rrezikon dhe vendin e katërt nga ndjekësit e Sevillas. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën
I vunë eksploziv në makinë, zbulohet 38 vjeçari që ishte brenda
Eksploziv makinës në Fier, drejtuesi i mjetit ndodhej brenda kur shpërtheu
Politikanët në inagurimin e Gulf, çfarë tha Gjiknuri teksa festonte (VIDEO)
Mbushën makinën luksoze plot me drogë dhe mijëra euro, në pranga çifti shqiptar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media