Home Kryetitull
Makina luksoze dhe tigra, fëmijët e pasur të Shqipërisë tregojnë pronat e shtrenjta (FOTO LAJM)
Prestigjozja "Daily mail" i ka kushtuar një artikull disa prej fëmijëve të pasur të Shqipërisë, marrë shkas nga faqja e Instagramit "The Rich Kids of Albania" ku postohen fotot e këtyre të fundit, përcjell albeu.com

Në artikull shkruhet se këta adoleshentë dhe të rinj nga Ballkani janë fëmijët më të pasur të vendit, të cilët mburren për mënyrën e tyre të jetesës duke reklamuar në rrjetet sociale makinat luksoze, veshjet, tufa parash apo pronat e shtrejnta. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
E dini që arbitrazhi është nga profesionet më të rrezikshme për jetën? (VIDEO)
Ronaldo mbulohet me gjak, shikoni si reagon nëna dhe e dashura e tij (FOTO LAJM)
Benitez fajëson Perezin si fajtor për formën e dobët të Realit
Ushtria turke publikon videon duke vrarë disa persona (VIDEO)
Zbardhen mesazhet e Arielës para se ish-i dashuri ta vriste: Është psikopat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media