Home Kryetitull
Ish i përndjekuri politik: Te Ministria e Drejtësisë më thanë “Akoma s’keni ngordh”
Anëtari i Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, Daut Gumeni ka habitur me një rrëfim për përgjigjen që ka marrë nga një prej punonjësve të ministrisë së Drejtësisë.

Gumeni deklaroi në Studio e hapur se telefonoi tek ministria e Drejtësisë për dëmshpërblimet dhe përgjigjja që i dhanë ishte ‘hala s’keni ngordh ju?’

“Mora në telefon tek ministria e Drejtësisë për të pyetur për dëmshpërblimin e të përndjekurve politikë. U prezantova kush isha dhe ajo që mu përgjigj në telefon më tha: ‘Hala s’keni ngordh ju?"-tha ai. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ndërron jetë aktori i i njohur i serialit "Ertugrul" (VIDEO)
VIDEO/ Vendosën finalen, gjyqtarët largohen nga fusha të rrethuar nga policia
Skënderbeu fiton edhe Kupën e Shqipërisë (VIDEO)
Conte heq dorë nga formimi i qeverisë! Italia në udhëryq
Gjakosja e gazetarit Bledi Kasmi, reagon Shoqata e Gazetarëve: Dhuna e papranueshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media