Home Kryetitull
Momenti kur Gruevski tenton të godasë Xhaferin (VIDEO)
Deputetët e VMRO-DPMNE-së, të shoqëruar nga ish kryetari, Nikolla Gruevski bllokuan foltoren e Kuvendit të Maqedonisë në momentin kur kryeparlamentari hapi diskutimin për miratimin e ligjit të gjuhëve.

Gruevski ka tentuar t'i marrë kartelën Xhaferit dhe ta godasë me grusht.

Më pas ka ndërhyrë sigurimi i Kuvendit për të normalizuar situatën dhe të shmangë incidentin. /albeu.com/Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Britanikët: Dy shqiptarë mposhtën rusët dhe serbët që u bashkuan kundër tyre
Pas golit me Serbinë vjen lajmi i madh për të ardhmen e Shaqirit (FOTO LAJM)
Mediat angleze: Shqiponjat shqiptare mundën Serbinë (FOTO LAJM)
Xhaka dhe Shaqiri bëjnë shqiponjën, ja çfarë shkruajnë mediat zvicerjane
RTSH u vjedh kohën shqiptarëve për PR ndaj Metës në kulmin e shikueshmërisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media