Home Kryetitull
Kaçe i del në mbrojtje presidentit që u fut i armatosur në fushë: Je si baba për mua
Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe ka postuar një foto të Savidisit, në Instagram, në të cilën ai i ka dalë në mbrojtje Presidentit të PAOK-ut.

Ai shpreh mirënjohjen për atë që dhe ai dikur i kishte dhuruar shqiptarit:

“Disa vite më parë, në periudhën më të vështirë të jetës sime, ti më mbështete si të ishe babai im. Prandaj edhe unë do të mbështes në të njëjtën mënyrë. Jemi të gjithë pas teje!” shkruan Kaçe në Instagram./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Basha tregon publikisht emrin e biznesmenit që do ndërtojë pallate në Unazën e re
Rama premtoi përgjysmimin e tarifave, Kryemadhi e akuzon se po gënjen
FIFA revolucion në futboll, këto janë rregullat e reja që priten të aplikohen
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare
Shpëtoi fëmijët nga një sulmi me thikë, shqiptari merr mesazh inkurajues nga Ibrahimovic

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media