Home Kryetitull
Çfarë ka rezervuar moti, mësoni çfarë na pret tërë muajin
Sipas “Meteoalb”, kushtet atmosferike mbeten të paqëndrueshme gjatë pjesës së parë të javës duke sjellë në territor shira të përkohshëm.

Shirat do të jenë në formën e rrebesheve afatshkurtra të martën e të mërkurën, kryesisht në zonat Qendrore dhe Jugore.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë me 2 – 3˚C rënie gjatë ditës së martë por rënie më e lehtë pritet të mërkurën dhe të enjten duke shënuar maksimalisht 25 – 26˚C.

Shikoni tabelën në galerinë që shoqëron këtë lajm për të mësuar motin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zjarr në Patos, situatë emergjente pasi pranë janë puset e naftës
Vuçiq: Kosova ka një mbështetje të fshehtë nga SHBA dhe Europa për taksën
Abramovich ka shkarkuar 9 trajnerë, zbulohet sa i kanë kushtuar oligarkut rus (FOTO LAJM)
Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante
U përjashtua nga Seria C, reagon presidenti i Pro Piacenza: "Nuk jam unë i vetmi përgjegjës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media