Home Kryetitull
Mbushi tregjet me drogë nga Shqipëria, “tezja” e kokainës flet nga burgu
E konsideruar ndryshe edhe si një tezja e kokainës, Valentina Tufa është shqiptarja e njohur ndërkombëtarisht për shitjen e kokainës të cilës e testonte në laboratorin e saj në Shqipëri.

E burgosur në burgun e Lipjanit, ajo ka rrëfyer arsyen e veprimtarisë së saj në një intervistë për “Frontal”.

Ajo është e dënuar me 6 vite e gjysmë burg dhe me 7 mijë euro gjobë.

Aspak e penduar që ka qenë pjesë e trafikut të drogës, ajo ka rrëfyer:

Pendesa ka çdo njeri, por diçka që bëhet nuk kthehet më”.
Ajo vijon rrëfimin e saj:

Për fëmijët jap jetën, unë për ata jetoj. Nëse jam e fortë deri tani për ato jam. Ato thuhet se kanë edhe miliona, por s’i kanë së fëmijët e mi punojnë në 3 e gjysmë të mëngjesit deri në 1 të natës”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
RAPORTI/ Turqia po hyn vrullshëm në Shqipëri, Rusia nuk ka asnjë ndikim
Spalletti në "qiell të shtatë", paralajmëron Barcelonën
Ancelotti "shpërthen" ndaj serbëve: Vetëm këtë dinë të bëjnë
Putini tentoi të më vriste me fostoksinë, modelja trondit me dëshminë e saj (FOTO LAJM)
Juventus nis Champions-in, Allegri lë jashtë yllin e skuadrës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media