Home Kryetitull
Fatmir Xhafaj: Si një vëlla i përgjegjshëm kam bërë gjithçka çfarë kam pasur në dorë
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka folur në lidhje me çështjen e vëllait të tij, Agron Xhafaj, ku është dënuar në Itali për trafik droge.

Fatmir Xhafaj është shprehur se për këtë çështje ai ka folur që në vitin 2002. Ai ka deklaruar se në atë kohë për çështje morale i ka kërkuar dorëheqje ish-kryeminstrit Pandeli Majko, i cili nuk e ka pranuar.

Si një vëlla i përgjegjshëm kam bërë gjithçka çfarë kam pasur në dorë për të mirën tij, dhe im vëlla shumë shpejt ju rikthye normalitetit.

Dënimin po e vuan një Agron që nuk ka lidhje me atë të 16-viteve të shkuara. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO)
Kush është "shqiptari" Butaris, kryebashkiaku i Selanikut që u rrah nga ekstremistët
Hysaj shkon në Londër: Chelsea apo Man.United, kush e pret shqiptarin? (FOTO LAJM)
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit?
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media