Home Kryetitull
Klubet që kanë dërguar më shumë lojtarë në botëror, kryeson Inter (FOTO LAJM)
Goal.com ka publikuar emrat e klubeve që kanë dërguar më shumë lojtarë në botërorë, dhe dy vendet e para mbahen nga dy skuadra italiane, Inter dhe Juventus.

Kjo listë ka të bëjë se me cilin klub kanë luajtur gjatë sezonit lojtarët kur janë thirrur në kombëtare.

Listën e 20 ekipeve me më shumë futbollist e keni lart./albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO)
Kush është "shqiptari" Butaris, kryebashkiaku i Selanikut që u rrah nga ekstremistët
Hysaj shkon në Londër: Chelsea apo Man.United, kush e pret shqiptarin? (FOTO LAJM)
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit?
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media