Home Kryetitull
Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin (FOTO LAJM)
Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë.

Të shumtë kanë qenë ata që janë zgjuar në agim, kanë bërë faljen e radhës dhe kanë ngrënë mëngjesin, duke nisur agjërimin.

Por veç besimtarëve të thjeshtë, në këtë muaj të shenjtë janë bashkuar në agjërim edhe disa prej personazheve të njohur publikë.

Disa prej tyre, duke u uruar agjërim të lehtë, po i rendisim më poshtë:
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO)
Kush është "shqiptari" Butaris, kryebashkiaku i Selanikut që u rrah nga ekstremistët
Hysaj shkon në Londër: Chelsea apo Man.United, kush e pret shqiptarin? (FOTO LAJM)
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit?
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media