Home Kryetitull
Artistët e qytetarët nisin protestën kundër shembjes së Teatrit (VIDEO)
Protesta kundër shembjes së Teatrit ka nisur fuqishëm këtë pasdite.

Qytetarët dhe artistët janë mbledhur këtë pasdite në sheshin para Teatrit Kombëtar dhe kanë nisur marshimin drejt godinës së Presidencës.

Më pas është planifikuar një marshimin drejt godinës së Kryeministrisë.

Në linkun e mësipërm mund të ndiqni LIVE protestën e tyre. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pakt me "djallin"? VIP-at shqiptarë që humbën peshë në mënyrë drastike
Grabiste nën presionin e armës, çfarë thonë banorët për gangsteren nga Mallakastra
Një vajzë e re shpëtohet nga mbytja në Gjirin e Lalzit
E diela e zezë, mbytet një 18 vjeçar në Gjirin e Lalëzit
Zyrtare: Mesut Ozil jep dorëheqjen nga kombëtarja e Gjermanisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media