Home Kryetitull
Ja kush janë viktimat e ngjarjes së rëndë
Nga informacionet e fundit të mbërritura bëhet me dije se viktimat nga ngjarja e rëndë janë katër gra tre burra dhe një fëmijë i gjini mashkullore.

Ngjarja e rëndë u shënua në Selenisë të Vlorës para pak orësh.

Autori është Ridvan Zykaj 24 vjeç dhe është ende në arrati./albeu.com/Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Afrikanët mbushin Durrësin, shqiptarët arratisen nga sytë këmbët
Vendi pushtohet nga protestat, Rama ironizon në Twitter: Jo politikë
E FUNDIT / McGregor dënohet me gjobë dhe 6 muaj heqje patente
Pas Tiranës plas në Shkodër e Kavajë, Rama rrethohet nga protestat
"Ky është Beni", nuk kanë të sosur memet në protestën e studentëve (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media