Home Kryetitull
Detajet, ja lidhjet familjare që kishte autori i masakrës me viktimat
Nga të dhënat e deritanishme, autori ka vrarë Demirin dhe gruan e tij, si dhe dy djemtë e Demirit.

Ka vrarë djalin e Demirit: Azemin dhe gruan e tij.

Si dhe djalin tjeter te Demirit : Besimin dhe gruan e tij bashkë me dy fëmijet e tyre Sarën dhe Ledjonin.

Gjyshi i autorit e kishte vëlla Demirin.

Prindërit e autorit janë të shoqëruar në Polici dhe po merren në pyetje në lidhje me rrethanat e ngjarjes.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"As Ronaldo dhe as Messi", kush është lojtari më me ndikim në botë
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4"
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO)
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë
EMRI/ Biznesmen i njohur, kush është "koka" e laboratortit të heroinës në Has

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media