Home Kryetitull
Hidhe armën dhe dorëzohu! Si u kap i gjakosur dhe i lodhur autori i masakrës së Selenicës (FOTO LAJM)
Ritvan Zykaj, autori i masakrës me 8 të vdekur në Selenicë të Vlorës u ka nga policia në orët e para të ditës së sotme. I gjakosur nga fytyra dhe dhe i lodhur, Zykaj nuk ka folur fare në momentin e arrestimit.

Ai u ndoq gjatë gjithë natës nga Forcat Speciale duke bërë të mundur kapjen në periferi të fshatit si edhe sekuestrimin e armës së krimit.

Ndërkohë, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë kërkuar dënim maksimal ndaj tij.

Mijëra njerëz kanë komentuar duke dënuar veprimin e tij, duke shpërndarë foton dhe paralajmëruar për të si një njeri të rrezikshëm.

‘Ti presin mishin copa-copa dhe t’ia kripin’, ‘ta varin me kokëposhtë’, ‘të dënohet me vdekje’, ‘të varet në mes të sheshit’, ‘të digjet i gjallë’

Këto janë disa nga deklaratat e qytetarëve të ndryshëm në rrjetet sociale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën
Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM)
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4"
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO)
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media