Home Kryetitull
Familjarët e vrasësit braktisin shtëpinë, fillon kuja tek banesa e 8 viktimave
I ngjan një tragjedie të vërtetë ajo që ka ndodhur dje në Resulaj të Selenicës ku Ritvan Zykaj ekzekutoi me kallashnikov 8 pjestar të një familjeje, mes tyre edhe dy të mitur, Sara 17 vjeç dhe Ledjoni 9 vjeç.

Pasi kanë dhënë dëshminë në polici, familjarët e Ritvanit, shtëpia e të cilëvë ndodhet përballë asaj të viktimave, kanë braktisur banesën duke u strehuar tek të afërm të tjerë, ndërsa ka filluar kuja tek familja e viktimave.

Policia arrestoi Ritvan Zykajn të fshehur në shkurre vetëm pak kilometra larg shtëpisë së tij duke sekuestruar edhe armën e krimit.

Në momentin e arrestimit ai nuk ka thënë asgjë, vetëm ka kërkuar të pijë ujë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Humbja e Milanit tërbon ministrin e Brendshëm, Salvini: Skandaloze...
Gallatë me policinë, i deklaron të arrestuar por vëllezërit Avdyli shëtisin me duar në xhepa në Tiranë (VIDEO)
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën
Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM)
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media