Home Kryetitull
Masakra në Selenicë, gjyshi i autorit tregon çastet para krimit
Gjyshi i autorit të masakrës së Vlorës tregoi se çfarë ndodhi pak para krimit si edhe si i gjeti të afërmit e tij të shtrirë.

“Ishim në drekë, në atë festë, ai piu një birrë dhe një tjetër e mori me vete. Unë u ngrita nga tavolina si plka që jam më shpejt, pas meje u ngrit edhe ky. I thashë ca do bësh, më tha do nxjerr dhentë”- tregon gjyshi.

Ai thotë se jeton në shtëpinë më sipër, jo me Ritvanin, pasi jeton me djalin tjetër. Kujtim Zykaj nuk ka fjalë të tregojë se si i ka gjetur viktimat mes gjakut, ndërkohë që thotë se do të marrin pjesë në varrim.


"Nipin dhe nusen i gjeta të vrarë tek avllija e shtëpisë. Pash vëllain dhe kunatën të vrarë. Ulërija kot, askush nuk më dëgjonte", shprehet ai.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kapiteni i Partizanit skena "hot" me një vajzë në party (VIDEO)
Gallatë me policinë, i deklaron të arrestuar por vëllezërit Avdyli shëtisin me duar në xhepa në Tiranë (VIDEO)
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën
Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM)
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media