Home Kryetitull
"O Edi Rama, më gjen dot ku jam?", ishte në arrati por Ritvani sfidonte shtetin nga shkurrja (FOTO LAJM)
“Të varet, të digjet në mes të fshatit”. Këtë kërkojnë komentuesit në rrjetin social për autorin e masakrës me 8 të vrarë në Selenicë të Vlorës.

Pas lajmit se policia e ka arrestuar 24-vjecarin, Ritvan Zykaj, i cili dje pasdite vrau dy familje, kane vërshuar komentet në faqen e policisë, po ashtu si edhe në profilin e vet autorit, por që mëngjesin e sotëm rezulton të jetë i mbyllur.

Ngjarja makabre në Selenicë ka tronditur mbarë opinionin publik. Por teksa ishte në arrati 24-vjeçari me shumë qetësi gjente edhe kohën për të ‘lundruar’ në rrjetet sociale. Gjatë natës ai bënte postime në profilin e tij në “Facebook”. “Duke pritur Fatmir Xhafën. O Edi Rama a më gjen dot ku jam?”, shkruante 24-vjeçari. Ndoshta kanë mjaftuar postimet në “Facebook” për të bërë mundur dhe kapjen e autorit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gallatë me policinë, i deklaron të arrestuar por vëllezërit Avdyli shëtisin me duar në xhepa në Tiranë (VIDEO)
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën
Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM)
Nga Arben Prenga tek Arben Çuko, si u kapën 27 persona nga mega operacioni "Volvo 4"
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media