Home Kryetitull
Në gjendje të dehur dhe me 70 mijë euro, si u arrestua i forti me Range Rover
Një 35 vjecar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi është kapur teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur.

Madje jo vetëm kaq por në makinën e tij tip "Range Rover" janë gjetur edhe 70 mijë euro të cilat dyshohet se janë para nga veprimtari kriminale.

Antonio Bregu, 35 vjeç, banues në Fier u arrestua dhe materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të metejshme për veprat penale “Pastrimi i produkteve të veprës penale”, dhe “Drejtimi i automjetit në gjendje të dehur apo pa dëshmi”.

Ndqërkohë mësohet se Antonio Bregu nuk është i panjohur pasi ka qënë më parë i dënuar në Itali dhe Zvicër për trafikim të lëndëve narkotike.

Para 2 vjetësh ka dalë nga burgu në Zvicër. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Akuza e rëndë, në Llakatund u gjet një njeri me kokë të prerë
"Shembe edhe kryeministrinë, bëje me xham", Rama i përgjigjet ironisë së Fevziut
Ky është formacioni më i mirë i javës në Champions (FOTO LAJM)
Nga sarajet e Sulltan Sulejmanit tek dhomat e Hyrremit, si do t'i bindë Rama gazetarët që Air Albania është "top" fare
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media