Home Kryetitull
I bëri atentat fqinjit, arrestohet 48 vjeçari nga Malësia e Madhe
Në maj të këtij viti një 48 vjecar i bëri atentat fqinjit të tij Ylli Berishaj, 32 vjec.

Lulzim Hasanaj me banim në fshatin Kamicë të Malësisë së Madhe, u arrestua me vendim të gjykatës i akuzuar për veprat penale të “Vrasjes me dajshe, në tentative, kryer në bashkëpunim” si dhe “Prodhimit dhe mabjtjes pa leje të armëve dhe municioneve luftarake”

Policia thotë se arrestimi u bë nga strukturat Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër me mbështetjen e FNSH Shkodër, falë një pune intensive hetimore dhe në baze të informacioneve të marra në rrugë operative

48-vjecari dyshohet se është bashkëautor me vëllain e tij në plagosjen me armë zjarri i të fqinjit, ngjarje kjo e ndodhur më 5 maj 2018, në fshatin Kamicë, Malësi e Madhe, pas një konflikti të çastit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Revista gjermane: Kjo është mënyra se si jetojnë fëmijët e pasur të Tiranës
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet
Akuza e rëndë, në Llakatund u gjet një njeri me kokë të prerë
"Shembe edhe kryeministrinë, bëje me xham", Rama i përgjigjet ironisë së Fevziut
Ky është formacioni më i mirë i javës në Champions (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media