Home Kryetitull
Masakroi me plumba tre viktimat, dalin pamjet e arrestimit të autorit (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë.

Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dhe kyeplak i fshatit, ka vrarë ditën e sotme tre persona, dy prej të cilëve ishin punonjës të bashkisë.

Një i tretë ka mbetur i plagosur.

Policia ka publikuar mbëmjen e sotme, pamjet e arrestimit të autorit të masakrës.

Deri tani pista e parë dyshuese është se ai i ka kërkuar punëtoëve ta cojnë rrugën që po ndërtonin deri te shtëpia e tij, por ata nuk kanë pranuar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Deputeti i PS-së e thotë hapur, çfarë do të ndodhë me 8 pikat që studentët kërkojnë
Skandaloze, qeveria i pret energjinë studentëve në protestë
"Je ngelës e hajdut!" Deputeti i PD-së i hedh në fytyrë Ramës ligjin për Arsimin e Lartë (VIDEO)
"Rama si Nano dhe Berisha, i doli boja shumë shpejt"
"Studentët na dhanë një shuplakë", çfarë thotë Rama në Kuvend për protestën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media