Home Kryetitull
Plas sherri me thika në Memaliaj, plagoset një i ri
Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Stacionin e Policisë Memaliaj u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve:

– Klevis Saka, 20 vjeç, banues në Memaliaj, pasi me armë të ftohtë, thikë ka kanosur, goditur e dëmtuar lëhtë në trup shtetasin Klajdi Dervishi, si dhe ka prishur rendin e qetësinë publike.

– Klajdi Dervishi, 22 vjeç, banues në Memaliaj, pasi ka goditur me sende të forta shtetasin Klevis Saka, si dhe i ka thyer xhamin e parë të automjetit në pronësi të këtij shtetasi.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme, nenet 84, 90, 274, 279, 89 dhe 150 të Kodit Penal.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohet formacioni me 11 titullarët më të mirë, në fazën e grupeve të Chamionsit
Lindita Nikolla mbaj fjalimin e lamtumirës në Kuvend?
"O ministrja e mamit të vet...", kënga ironizuese nga protesta e studentëve thyen rrjetin (VIDEO)
EMRI/ Arrestohet në Kavajë i dënuari për vrasje
Edi Rama u trembet studentëve, largohet fshehurazi nga Kuvendi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media