Home Kryetitull
Çfarë u gjet në trupin e 13 vjeçares që ndërroi jetë në Tiranë
Të tjera detaje mësohen lidhur me vrasjen e 13-vjeçares Kasandra Brahja mbrëmjen e djeshme në zonën e Babrrusë në kryeqytet.

Ndërkohë që policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes, nonëse si fillim u tha se vajza kishte një plagë në bark të shkaktuar nga mjete prerëse, mjeket kanë gjetur në trupin e saj mbetje saçme.

Kjo vërteton se vajza e mitur është vrarë me armë zjarri.

Në momentin kur ka ndodhur ngjarja, në shtëpi kanë qënë vëllai i viktimës dhe nusja e tij por që të dy janë shurdhë-memec, gjë që e bën akoma më të vështirë hetimin.

Cifti do të merret në pyetja pasi, pasi ndaj tyre bien të gjitha dyshimet se mund të fshihen pas ngjarjes, por nuk përjashtohet edhe mundësia e vetvrasjes. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media