Home Kryetitull
E vrau nëna me çifte? Mister vdekja e 13 vjeçares nga Tirana
Vijon të mbetet mister vdekja e 13 vjeçares Kasanda Brahja gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. E mitura u soll nga babai në spital pa shenja jetë, ndërkohë që policia ka konstatuar se vajza ishte gjetur e tillë nga i ati në shtëpi.

Policia ka marrë në pyetje vëllain dhe nusen e vëllait të viktimës, por ata janë shurdhmemec dhe rrjedhimisht nuk mund të shpjegojnë detaje të rendësishme për ngjarjen.

Fillimisht u dyshua se vajza ishte goditur me mjete prerëse por më pas në trupin e saj u konstatuan saçme duke i bërë të dyshojnë se ajo është qëlluar me çifte.

Nisur nga rrethanat e ngjarjes, policia dyshon se vajza është vrarë nga e ëma, e cila nuk ndodhej në shtëpi në momentin kur babai ka konstatuar trupin e pajetë të të bijës.


Ngjarja e rëndë u regjistrua mbrëmë në zonën e Bregut të Lumit, ku Xhevat Brahaj sapo kishte hyrë në banesë, kishte parë përtokë vajzën e tij të mbuluar në gjak.

Pavarësisht tentativës së mjekëve për ta shpëtuar, e mitura Kasandra Brahaj, nuk mundi të mbijetonte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Duhet me u ul!", Noizy u del kundër studentëve (FOTO LAJM)
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit
Kush janë 33 kriminelët më të kërkuar në Lezhë, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM)
"10 mijë euro për të marrë gradën komisar, si u favorizuan kandidatët"
Si u fsheh ndalimi i Panajot Barkas, futi në Shqipëri 20 libra për "Vorio Epirin"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media