Home Kryetitull
E pabesueshme, pas "Noizy-t" fëmijët tanë mësojnë edhe për "Stresin" në shkolla (FOTO LAJM)
Arsimi në Shqipëria duket të jetë në periudhën më të errët të tij aq sa kushdo mund të botojë dhe publikojë libra dhe më pas me pak para dhe mbështetje politike mund t'i bëjë pjesë të kurrikulave shkollore jashtëqitjet mendore që i ofrohen fëmijëve të këtij vendi.

Kështu për shembull, gjatë dy ditëve të fundit rreperat "Noizy" dhe "Stresi" kanë publikuar në Instagramin e tyre pjesë nga librat ku fëmijëve iu mësohen për ta.

Në librin e publikuar nga "Noizy" fëmijëve iu thuhet se ai është rreperi më i famshëm në Shqipëri, kurse "Stresi" ka publikuar një pasazh tjetër ku autorët e librave e kanë përfshirë përmes një memeje.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin pamjet, momenti kur themeluesi i Top Channel hipën në Ferrarin që më pas do t'i merrte jetën (VIDEO)
E gjitha në Adidas, Xhisiela shkon e veshur "trendy" para Gjykatës (FOTO LAJM)
Makinë me gjak dhe shosh nga plumbat, FNSH kap 10 veta në Shkodër (VIDEO)
Shosh nga plumbat, gjendet një makinë e larë në gjak në Shkodër
foto ilustruese
Xhisiela "kërcënon" mediat para Gjykatës: Do t’ju padis për shpifje!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media