Home Kryetitull
Frikë në ajër, avioni bën ulje të detyrueshme në Milano
Një avion i kompanisë loë cost EeasyJet i nisur nga ishulli Kefalonia i detit Jon për në Londër ka bërë ulje të detyrueshme në aeroportin e Malpensas në Milano, raporton Albeu.com.

Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ndodhi dje në mbrëmje por është bërë publike vetëm gjatë ditës së sotme.

Pilotët dhe stafi ndihmës nuhatën tym në kabinë duke bërë që të ulnin avionin urgjentisht në Milano.

Deri më tani nuk dihet shkaku i këtioj defekti, megjithatë për fat të mirë askush nuk pasagjerët nuk u lëndua. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media