Home Kryetitull
U shqetësua nga komentet për paketën anti-shpifje, reagon sërish Rama
Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot në lidhj me paketën anti-shpifje, që tha se e ka propozuar dhe në qeveri.

Por duke qenë se pati shumë reagime negative kundrejt kësaj cështjeje, Rama ka reaguar sërish në Facebook.

POSTIMI I PLOTË

Qenkan acaruar shpifësit pse do t’i çojmë në gjyq
Përgjegjësia për Fjalën u duket diktaturë se janë mësuar të paguhen majmur,për të fëlliqur gjithçka prekin me gjuhë
Ka ardhur koha të faktojnë para se të akuzojnë ose t’i kthejnë për edukim ca nga lekët e fituara duke shpifur". /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media