Home Kryetitull
Pa ushqim dhe pa ngrohëse, policia përplaset me studentët
Studentët e fakulteteve të ndryshme në Tiranë janë aktualisht të ngujuar në godinat e universiteteve.

Megjithatë rojet private dhe policia janë vënënë lëvizje për të ndaluar lëvizjen e tyre.

Ata nuk kanë lejuar studentët të marrin ushqim nga jashtë dhe as ngrohëse.

“Mos na detyroni të futemi në grevë urie. Turp! Turp! Turp!”, dëgjohen duke thirrur studentët të cilët nuk ndalen pa iu plotësuar kërkesat. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media