Home Kryetitull
Dashamir Shehu flet pa doreza: Duhet një gotë para!
Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi gjithmonë është vënë në shënjestër për shkak të pijes.

Në A Shoë, i ngacmuar për këtë cështje tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish pasi sipas tij "një gotë para" të jep mundësi të flasësh gjëra që nuk thuhen.

"Po të kisha mundësi do t’i rikthehesha, është një mënyrë jetese në Shqipëri, për të bërë shoë, për të thenë gjëra që nuk thuhen pa një gotë para.

Shpeshherë ka ndonjë shpenzim kush është më saraf. Unë e mbaj mend kur hyri Regan në Shtëpinë e Bardhë tha se këtë vend e kanë bërë njerëz që mbanin puro dhe gotë, pra burra me karakter që duronin situata.

Fatkeqësisht në Shqipëri kanë fituar vese të tjera që ky vesi i vogël u zhduk"-tha Shehi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media