Home Kryetitull
Kush është "killeri" shkodran që u kap mbrëmë në Tiranë: Vrasja që kreu në 2014 (VIDEO)
Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar të rrezikshëm nga Shkodra, i cili kishte ardhur në kryeqytet për të kryer një vrasje.

Policia bëri me dije se i kapi atij edhe një armë, me të cilën do të bënte vrasjen.

I arrestuari në flagrancë është Sadetin Erkoçeviq dhe ishte në listën e 31 personave më të kërkuar në vend pas vrasjes që kishte kryer në vitin 2014.

Një vit e gjysmë më parë gjykata kishte dhënë 20 vite burg ndaj tij për veprën penale “Vrasje me dashje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje te armeve e municioneve luftarake”.

Më datë 10.05.2014, në një lokal me muzikë live, autori Sadetin Erkoçeviq ka vrarë me armë zjarri pistoletë shtetasin I.Y. dhe ka plagosur një tjeter.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Namuna
U dhunua nga pronari i lokalit në Porto Palermo, ky është miliarderi pjes e qeverisë së Spanjës
E RENDE/ Makina futet në lokal, plagosen 5 persona
15 vjeçarja që po lufton me vdekjen niset drejt Turqisë, Rama jep lajmin e mirë
4 vite larg vajzës së saj, nëna shqiptare bën veprimin ekstrem

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media