Home Kryetitull
Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët (VIDEO)
Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve.

Së fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Reagon ashpër Prokuroria e Hagës: Thaçi po tenton ta zhbëjë Gjykatën Speciale
Në luftë me COVID-19, rajoni i Alpeve gjermane futet në izolim total
Pas kartonit të kuq, ja sa pezullohet Federico Chiesa
E quajti katastrofë dhe idiot, Dr. Fauci i përgjigjet Trumpit
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media