Home Kryetitull
Çfarë përmallimi, Alvini takon gjyshin pas pesë vitesh (VIDEO)
Vogëlushi Alvin Berisha është duke përjetuar ditët më të lumtura të jetës së tij pas shpëtimit nga kampi famëkeq i "Al Hol-it" në Siri ku mbahën gjysmë të burgosur familjarët e luftëtarëve të ISIS.

Tashmë ai i është kthyer familjes pas angazhimit të emisionit italiane "Le Iene" pasi ngriti në këmbë një pjesë të mirë të shoqërisë italiane.

Në një video të postuar në Facebook nga babai i tij, Afrimi, duket momenti kur Alvini takohet me gjyshin e tij.

Ata nuk ishin parë prej pesë vitesh, që kur Alvini u dërgua nga nëna e vet në Siri, e cila iu bashkua të ashtuquajturit "Shtet Islamik". /albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO)
Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media