Home Kryetitull
Kanosi punonjësin e policisë, e pëson 35 vjeçari
Një 35-vjeçar është arrestuar pasi është kapur në flagrancë duke kanosur një punonjës policie.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin:

M.S., 35 vjeç, banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur dhe kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësin e policisë së rendit publik.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Fier për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO)
Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media