Home Kryetitull
Pinë e u bënë "tapë", tetë persona bëjnë për spital pronarin e lokalit
Një pronar lokali është dhunuar në mënyrë barbare në Pogradec mbrëmjen e djehsme.

Sipas informacioneve ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dunicë të Pogradecit, dhe pronari i lokalit, 40-vjeç është dhunuar nga tetë persona, pasi kishin konsumuar pije alkoolike në lokalin në pronësi të tij.

Shtetasi është identifikuar si Erjon Çollaku dhe ëhstë dhunuar me mejete të forta para lokalit të tij duke mbetur pa ndjenja.

Ai është transportuar në spital, ku ka marrë mjekimin e nevojshëm, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, pavarësisht se ka marrë dëmtime në të gjithë trupin shkruan bw.

40-vjeçari pasi ka denoncuar rastin në policinë lokale, ku ka deklaruar se nuk i njihte dhunuesit, duke mohuar të ketë pasur konflikte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
U diagnostikua me leuçemi, Mihajlovic merr lajmin e madh
Spiuni rus kapet duke i dhënë para një agjenti serb (VIDEO)
Burri i merr jetën gruas dhe dashnorit të saj, në fund qëllon edhe ndaj vetes
Maqedonia e Veriut, premio marramendëse për të mundur Kosovën në Ligën e Kombeve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media