Home Kryetitull
Rama me dorë të hekurt: Brenda nëntorit nis furtuna!
Kryeministri Edi Rama ka bërë edhe njëherë paralajmërimin e fortë se shumë shpejt, madje brenda muajit nëntor do të nisë “furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK” duke nënkuptuar këtu ata që përfshihën në grupin "Kap ça të kapësh".

Më një postim në Twitter, kreu i qeverisë rrëfen se e ka nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar.

Postimi i Plotë i Ramës

Kur dal përditë pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vrava.
Sot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar+masat kundër KÇK që po finalizohen në letër

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK
Tani për Ohër ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO)
Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media