Home Kryetitull
Plot me "mall" në bagazh, si u kap makina pak kilometra larg kufirit me Shqipërinë
38 kilogram janë sekuestruar në një makinë në zonën e Sajadës, Igumenicë.

Pasi kanë ndaluar automjetin, grekët kanë konstatuar se në bagazh dhe sediljet e pasme gjendeshin 37 pako me rreth 38 kilogram marijuanë.

Në pranga ranë dy persona, por ende nuk dihet origjina, dyshimet e para janë se janë shqiptarë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO)
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO)
Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media