Home Kryetitull
Grabiti i maskuar dyqanin, shqiptarin e nxjerr zbuluar tatuazhi
Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane pasi vodhi arkën e parave në një dyqan ëmbëlsirash.

Ngjarja ndodhi në Rimini ndërkohë që ishte tatuazhi ai qe e nxorri zbuluar.

Mediat fqinje shkruajnë se autoritetet kanë identifikuar 19-vjecarin shqiptar me inicialet M.N si autor të grabitjes.

Ai u kap nga kamerat e sigurise, nderkohe qe kishte fytyren e mbuluar dhe nje kapuc ne koke dhe nuk identifikohej ne pamjet e siguruara nga kamerat.

Por, ajo qe e ka tradhtuar ka qene nje tatuazh ne doren e majte, nje shkronje G, per te cilen mediat italiane shkruajne se ishte per vajzen me te cilen ai ishte i lidhur.

Disa orë pasi shqiptari kishte kryer grabitjen, ishte dehur dhe kishte bërë sherr në një lokal duke përfunduar në polici ku dhe u zbardh ngjarja. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Duka frikëson klubet: Nuk e di ende nëse stadiumi i ri është gati për derbin
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media