Home Kryetitull
Kejvina kërcënon hapur mediat: Do përgjigjeni shumë shpejt (FOTO LAJM)
Modelja Kejvina Kthella ka reaguar pas lajmeve për thërritjen e saj në prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 orë.

Vajza e njohur e ekranit është pyetur rreth Redjan Rrajës dhe lëvizjeve të tij ditët e fundit. Kujtojmë se Rraja aktualisht është i ndaluar nga policia si i dyshuar për përfshirjen e tij në atentantit ndaj prokurorit Arjan Ndoji në 1 nëntor, në Shkozet.

Ndërkohë, pas lajmeve të publikuara ajo ka kritikuar median duke i thënë se do përgjigjen.

"Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët plehra", shkruan modelja në InstaStory.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
U diagnostikua me leuçemi, Mihajlovic merr lajmin e madh
Spiuni rus kapet duke i dhënë para një agjenti serb (VIDEO)
Burri i merr jetën gruas dhe dashnorit të saj, në fund qëllon edhe ndaj vetes

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media