Home Kryetitull
Makina përplas motorin në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Lezhë- Shkoder në afërsi të Balldrenit.

Sipas informacioeneve paraprake, mësohet se është përplasur një automjet me një motor.

Nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person.

vijon...
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
U diagnostikua me leuçemi, Mihajlovic merr lajmin e madh
Spiuni rus kapet duke i dhënë para një agjenti serb (VIDEO)
Burri i merr jetën gruas dhe dashnorit të saj, në fund qëllon edhe ndaj vetes

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media