Home Kryetitull
Dalin pamjet nga aksidenti në Lezhë, kush është viktima (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Balldrenit, ku një automjet ka përplasur një motor.

Policia e Lezhës ka identifikuar personin që mbetur viktimë e aksidentit në aksin rrugor Lezhë - Shkodër sot në mesditë. Ai quhet Zef Stenaj, 61 vjeç, banor i Torovicës dhe drejtonte motoçikletën që u përplas me makinën.

Policia njoftoi se aksidenti ndodhi tek vendi i quajtur pusi i Shytit. Meti me drejtues shtetasin M.Sh., është përplasur me motoçikletën me drejtues shtetasin Zef Stenaj, 61 vjeç, banues në Torovicë, Lezhë, i cili për pasojë ka humbur jetën.
femra
Drejtuesi i mjetit M.Sh.,është shoqeruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Lezhë për veprime të mëtejshme.

Sic shihet nga pamjet është automjeti tip “Ford” që ka përplasur motorrin. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti të rëndë./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
U diagnostikua me leuçemi, Mihajlovic merr lajmin e madh
Spiuni rus kapet duke i dhënë para një agjenti serb (VIDEO)
Burri i merr jetën gruas dhe dashnorit të saj, në fund qëllon edhe ndaj vetes

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media