Home Kryetitull
Në 30 vjetorin e rrëzimit, ekipi gjerman "krijon" murin e Berlinit (FOTO LAJM)
Në kuadër të javës së 11-të ishte paraparë të luhej ndeshja mes Hertha Berlinit dhe Leipzigut.

Pikërisht në këtë datë para 30 viteve kishte ndodhur shkatërrimi i murit të Berlinit, saktësisht më datë 9 nëntor 1989, shkruan Indeksonline.

Ekipi i Hertha Berlinit rikrijoi murin brenda stadiumit me një koreografi interesante para fillimit të ndershjes, kur lojtarët veç ishin në fushë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
U diagnostikua me leuçemi, Mihajlovic merr lajmin e madh
Spiuni rus kapet duke i dhënë para një agjenti serb (VIDEO)
Burri i merr jetën gruas dhe dashnorit të saj, në fund qëllon edhe ndaj vetes

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media