Home Kryetitull
U eliminua në një atentat mafioz, kujt i përkasin dy makinat e blinduara që u sekuestruan në Vlorë
Policia e Vlorës ka bllokuar katër makina të blinduara në qytet.

Albeu.com mëson se vendimi për sekuestrimin është marrë sot dhe makinat i përkisnin personazheve të njohura të nëntokës në Vlorë.

Makinat janë bllokuar në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit. Abcneës.al mëson nga burime pranë OFL se dy prej makinave të blinduara që janë bllokuar janë kapur në një garazh dhe i përkasin Edison Harizajt. Ky i fundit u vra në një atentat mafioz një vit më parë në Durrës bashkë me shokun e tij.

Gjatë orëve të fundit, policia ka verifikuar rreth 400 mjete në lidhje me dokumentacionin dhe pronësinë në qytetin e Vlorës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nami me gjoba, ndëshkohen plot 1307 qytetarë vetëm në fundjavë
Shtatzënë për herë të parë, Aurela Hoxha: Partneri xheloz për çdo person që më afrohet (FOTO LAJM)
"Motra hapi sytë dhe kërkoi prindërit", flet djali i madh i familjes që u shua në Rrugën e Kombit
Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit
"Viktimizohesh", Dojna Mema revoltohet pas historisë së seksizmit (FOTO LAJ)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media